MASKI POZABIEGOWE

MASKI POZABIEGOWE

Maski pozabiegowe stosujemy jak nazwa mówi po zabiegach medycznych czy kosmetologicznych jak mezoterapia igłowa, Dermapen czy Dermaroller i inne. Substancje zawarte w maskach pozabiegowych mają właściwości łagodzące, stosuje się je w celu skrócenia czasu rekonwalescencji po zabiegu. Maskę pozabiegową można nałożyć zaraz po zakończonym zabiegu. Maska pozabiegowa skutecznie nawilża skórę, zapobiega obrzękom i siniakom, regeneruje i łagodzi podrażnioną skórę. 

Mesoheal Mask Post-Treatment Care 20g

16,90 zł

Mesoheal Mask - to innowacyjna, ultra cieńka bio-żelowa maska mająca na celu przyspieszenie regeneracji skóry twarzy po zabiegach mezoterapii, szczególnie dermaroller i dermapen. Mesoheal Mask skutecznie skraca czas rekonwalescencji skóry po zabiegach mezoterapii dzięki idealnie dobranym składnikom jak beta-glucan i kwas hialuronowy. Maska wykonana jest z włókna bambusowego.

Maska AVALON Mask HA+Beta Glucan hydrożelowa 28g

22,90 zł

Skuteczność zabiegów estetycznych w dużej mierze zależy od pielęgnacji skóry po zabiegu. Maseczka do twarzy to świetny sposób na natychmiastowe zwiększenie zdolności skóry do wchłaniania i utrzymywania wilgoci, zapewniając długotrwałe nawilżenie i zapobiegając wszelkim nieprzyjemnym skutkom ubocznym zabiegów. Maska Avalon Beta-Glucan Laser Post-Treatment Hydrogel Mask to innowacyjna maska do twarzy o specjalnie opracowanej formule do pielęgnacji skóry po każdym zabiegu.

EJAL Regeneracyjna maska w płacie

17,90 zł

EJAL regeneracyjna maska w płacie do stosowania bezpośrednio po zabiegach medycyny estetycznej i zawsze po ekspozycji skóry na stres (np. po opalaniu, imprezie, stresującym dniu, długotrwałym przebywaniu w klimatyzowanym pomieszczeniu). Komponenty maski działają intensywniej niż krem.