STYMULATORY TKANKOWE

STYMULATORY TKANKOWE

 Stymulatory tkankowe to preparaty oparte na naturalnych składnikach używane w medycynie estetycznej i kosmetologii do terapii odmładzania skóry tzw. Anti-aging.  Stymulatory tkankowe są często na bazie polinukleotydów, czyli małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA - są biokompatybilne z organizmem człowieka, a występują we wszystkich organizmach. Biorewitalizacja skóry przy zastosowaniu stymulatorów tkankowych polega na stymulacji fibroblastów do syntezy włókien kolagenowych. Efektem jest widoczne odmłodzenie skóry, poprawa napięcia i nawodnienia, redukcja zmarszczek i poprawa jędrności. W stymulatorach tkankowych głównie obok polinukleotydów znaleźć można inne substancje aktywne jak: polikaprolakton, hydroksyapatyt wapnia, kwas l-polimlekowy czy kwas hialuronowy o wysokim stężeniu. Terapia stymulatorami tkankowymi daje spektakularne efekty, które potrafią utrzymywać się bardzo długi czas jeśli przestrzega się zaleceń zabiegowca.

W naszej ofercie znajdują się znane z rewelacyjnych efektów stymulatory tkankowe. W 100% bezpieczne i oryginalne takie jak Nucleofill, Ejal40, Polifill Strong, Lumi Eyes.

Ejal40 1x2ml

155,00 zł

EJAL40 - włoski stymulator tkankowy z kwasem hialuronowym o średniej masie molekularnej 1200-1800 kDa i wysokim stężeniu aż 40mg/ml. Ejal40 to nowej generacji kwas hialuronowy do bio-rewitalizacji skóry, przywraca jej macierzyste funkcje fizjologiczne, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu z użyciem tylko 4 wkłuć. Ejal40 pobudza biosyntezę fibroblastów, nawodnienie, syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Produkt wyróżnia zastosowana technologia interchain ion bonding - międzyłańcuchowych wiązań jonowych.  Dzięki precyzyjnemu dobraniu łańcuchów kwasu hialuronowego i strukturze lewoskrętnej helisy w procesie elektrochemicznym wytwarzają się tzw. mostki wodorowe stabilizujące strukturę.

Produkt jest całkowicie bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Posiada certyfikat CE dla wyrobów medycznych.

Lumi Eyes stymulator okolicy oczu 1x1ml

155,00 zł

Lumi Eyes - preparat do zabiegów mezoterapii okolic oczu zawierający polinukleotydy. Lumi Eyes jest stymulatorem tkankowym wykorzystującym DNA łososia do odbudowy i regeneracji tkanki skórnej. Lumi Eyes pomaga przywrócić skórze młody wygląd w okolicach oczu i doliny łez, rozjaśnia i niweluje objawy zmęczenia.

Nucleofill Strong 1x1,5ml

255,00 zł

1Nucleofill Strong innowacyjny stymulator tkankowy do liftingu na poziomie komórkowym.

Nucleofill Strong działa na poziomie komórkowym w trzech płaszczyznach, to nowoczesna technologia biotechnologii. Preparat daje efekty odmłodzenia skóry poprzez nawilżenie, ujędrnienie i zagęszczenie po podaniu. Nucleofill Strong składa się z naturalnych polinukleotydów, czyli fragmentów RNA i DNA. Polinukleotydy łączą się z cząsteczkami wody, pobudzają aktywność fibroblastów, które z kolei aktywują syntezę kolagenu i elastyny nadając skórze efekt liftingu i odmłodzenia. Nucleofill Strong ma także istotny wpływ na redukcję efektów stresu oksydacyjnego poprzez wiązanie wolnych rodników w tzw. pierścienie aromatyczne. Ten produkt jest całkowicie bezpieczny, naturalny oraz wolny od alergenów. Nucleofill Strong występuje w postaci przeźroczystego żelu.

Polifill Strong DIVES MED 1x2ml

279,00 zł

POLIFILL STRONG - innowacyjny żel do iniekcji na bazie polinukleotydów do intensywnej odbudowy struktury skóry uszkodzonej przez czynniki zewnętrzne lub starzenie. Polifill Strong jest analogiczny dla DNA komórek skóry,  polinukleotydy zawarte w produkcie to kwasy nukleinowe utworzone przez oczyszczone fragmenty nukleotydowe DNA i RNA ludzkiego.

Terapia Polifill Strong działa w trzech płaszczyznach na poziomie komórkowym:

- biorestrukturyzacja skóry, czyli ochrona i naprawa DNA

- redermalizacja, czyli remodeling, lifting i pogrubienie struktury

- hydratacja skóry, czyli nawodnienie skóry poprzez wiązanie wody dzięki polinukleotydom.

  • Obecnie brak na stanie

GEO-lifting V 64mg stymulator tkankowy

249,00 zł

GEO-lifting V jest nazywany "koreańskim Profhilo". Zabieg z zastosowanie GEO-lifting V pozwala przywrócić prawidłową geometrię twarzy w technice zaledwie 5-cio punktowej. Głównym zadaniem tego stymulatora tkankowego do bioremodelingu i profiloplastyki skóry jest silne pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny co skutkuje spektakularnymi rezultatami zagęszczenia i rewitalizacji skóry.

GEO EYES II TM - Stymulator tkankowy 1x1ml

129,00 zł

GEO EYES II TM to żel polinukleotydowy dedykowany do zabiegów redermalizacji skóry wokół oczu. Dzięki obecności polinukleotydów stanowi swoisty rekonstruktor kolagenu i elastyny, a także stymulator odbudowy tkanek. Wyjątkowe działanie przeciwstarzeniowe GEO EYES II TM wynika z pobudzenia receptorów strukturalnych skóry do odtwarzania włókien podporowych skóry i uzupełniania defi cytów naturalnego kwasu hialuronowego, dzięki czemu silnie zagęszcza skórę i niweluje atrofię tkanek.

Nucleofill Soft Plus - EYES 1x2ml

349,00 zł

Nucleofill Soft Plus - EYES 1x2ml 

Nucleofill Soft Plus to preparat do stosowania w okolicy oka o wielokierunkowym mechanizmie działania. Dzięki zawartości oczyszczonych polinukleotydów naturalnego pochodzenia idealnie odżywia i pielęgnuje skórę w tym obszarze. Działa nawilżająco, antyoksydacyjne i antyrodnikowo. Stymuluje wzrost fibroblastów, dając efekt liftingu. 

Sunekos 200 - 2 zabiegi

389,00 zł

Sunekos 200

Sunekos 200 to nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry. Wyróżnia się unikalnym, opatentowanym połączeniem kwasu hialuronowego oraz 6 aminokwasów (PCT/IB2015), które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM. W związku z procesem starzenia się skóry obserwujemy zmniejszenie liczby i aktywności fibroblastów, a w rezultacie redukcję głównych elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej (ECM). Sunekos stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i elastyna. Proces ten nazywamy biogenezą skóry, która możliwa jest jedynie dzięki ściśle wyselekcjonowanym pod względem jakościowym i ilościowym aminokwasom, w połączeniu z kwasem hialuronowym.  Formuła zawiera takie aminokwasy jak glicyna, prolina, hydroksyprolina oraz hydroksylizyna, a także walina i lizyna, które umożliwiają wytwarzanie elastyny – to udowodnione badaniami działanie wyróżnia produkt na rynku.

AMI Eyes 1x2ml

159,00 zł

AMI EYES 2ml

AMI EYES to produkt klasy premium PN, który poprawia stan uszkodzonej skóry właściwej dzięki materiałowi do regeneracji tkanek i oczyszczonemu DNA z mlecza łososiowego.  Skład:  10mg/ml polinukleotydów 

  • Nowy produkt

ASHANTI Ha+Rh Collagen 1x2ml

249,00 zł

Redermalizator nowej generacji na bazie rekombinowanego Rh-kolagenu i kwasu hialuronowego.     

Skład: 

- L-HA 8mg niskoczqsteczkowy kw. hialuronowy 

- Rh Kolagen 20mg

- H-HA 8mg wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy

To Hybryda kolagenu kwasu hialuronowego definiująca nowatorskie podejście do terapii przeciwstarzeniowej. Nadzwyczajna skuteczność wynika z zastosowania synergii nisko i wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanych długościach łańcucha zespolonego z rekombionowanym Rh -kolagenem typu I. Zaawansowana formuła preparatu została skonstruowana do natychmiastowej poprawyjędrności, napięcia i biologicznego odmłodzenia skóry. 

Połączenie kwasu hialuronowego i rh-kolagenu dwukierunkowo oddziałuje na komórki fibroblastów, inicjując syntezę nowego pro-kolagenu typu I, poprawiając jakość macierzy zewnątrzkomórkowej i usprawniając migracje komórek. Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie produkcji elastyny, a także endogennego kwasu hialuronowego. Dzięki takiemu dwukierunkowemu mechanizmowi działania skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna i lepiej nawilżona. 

Ashanti to doskonała terapia odmładzająca i liftingująca przeznaczona dla skór dojrzałych, suchych, wiotkich pozbawionych napięcia. Spektakularne efekty terapii uzyskuje się także w przypadku licznych zmarszczek, rozszerzonych porów, a także blizn potrądzikowych. Zabieg dedykowany do odmładzania twarzy, szyi i dekoltu oraz zabiegów niwelujących wiotkość ciała.

  • Nowy produkt