Nowe produkty

Skin Repair - Dives Med - 1x5ml

79,00 zł

Skinrepair to luksusowa 40-składnikowa formuła o bogatym składzie dedykowana głębokiej rewitalizacji skóry i szybkiej redukcji zmarszczek. Preparat zawiera niezbędne składniki odżywcze do intensywnej stymulacji procesów naprawczych i metabolicznych skóry oraz produkcji kolagenu i elastyny.

Wysoka zawartość peptydów biomimetycznych, wzbogacona niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym oraz liczne metabolity odżywcze zwiększają poliferację i metabolizm komórki, redukują zmarszczki mimiczne i spłycają statyczne, ujędrniają skórę oraz bardzo dobrze ją nawilżają. 

 • Nowy produkt

Wrinkleout HA+ - Dives Med - 1x5ml

89,00 zł

DIVES MED -  Wrinkleout Ha+ 1x5ml

WRINKLE OUT ha+ peptide to zaawansowany koncentrat o spektakularnym efekcie odmładzającym, skonstruowany do szybkiej poprawy jędrności i gęstości skóry. Formuła zawiera bogactwo 7 peptydów biomimetycznych wzbogaconych w mieszaniny aminokwasów, koenzymów, antyoksydantów oraz niskocząstęczkowy kwas hialuronowego. Dzięki wysokiemu stężeniu kwasu hialuronowego kompleks działa jak molekularna gąbka – podtrzymuje optymalne nawodnienie skóry i przeciwdziała jej starzeniu. Kompozycja uzupełnia niedobór naturalnie występującego kwasu hialuronowego wypełniając zmarszczki od wewnątrz i redukując te powstałe

w wyniku odwodnienia. Synergiczne działanie z peptydami biomimetycznymi zapewnia natychmiastową poprawę hydrodynamiki i elastyczności skóry. Zawartość heksapeptydu Argireline 1,2% gwarantuje widoczną redukcję oznak starzenia i odbudowę skóry na poziomie komórkowym.

WrinkleOut silnie restrukturyzuje i regeneruje matrycę kolagenową skóry, działa przeciwzmarszczkowo, cytostymulacyjnie i antyglikacyjnie, dając niesamowite efekty redukcji zmarszczek i odmłodzenia skóry.

 • Nowy produkt

Acneout - Dives Med - 1x5ml

79,00 zł

Acneout to terapeutyczny koktajl dla skóry tłustej oraz trądzikowej.

Lecznicza formuła do walki z łojotokiem i trądzikiem skóry. Efektywnie zwalcza wykwity skórne, aktywnie reguluje pracę gruczołów łojowych, a także nadmiernie rozwinięta florę bakteryjną. Preparat przydatny również w walce z następstwami trądziku, takimi jak przebarwienia czy blizny.

 • Nowy produkt

BTX - Dives Med - Zaawansowany lifting - 1x5ml

119,00 zł

DIVES MED - BTX 1x5ml

BTX  to unikatowy koktajl nowej generacji zaprojektowany do walki z zmarszczkami mimicznymi i objawami starzenia się skóry.

Koktajl zawiera wysokostężony, dwumolekularny kwas hialuronowy o działaniu hydratacyjnym oraz silnie wygładzający heksapeptyd argireliny. Synergiczne połączenie obu komponentów zapobiega formowaniu się nowych zmarszczek ekspresyjnych oraz spłyca i powstrzymuje pogłębianie się już obecnych, dając spektakularny efekt odmładzający. Kompozycja  uzupełnia niedobór naturalnie występującego kwasu hialuronowego wypełniając zmarszczki od wewnątrz i redukując te powstałe w wyniku odwodnienia.

Działanie „botox-like” polega na relaksacji mięśni i silnym nawilżeniu skóry, dzięki czemu twarz odzyskuje swoje młodzieńcze kontury i widocznie się wygładza.

Wyjątkowe właściwości napinająco -wygładzające preparatu stanowią skuteczne rozwiązanie do liftingu skóry i bezpieczną alternatywę dla terapii z użyciem toksyny botulinowej typu A.

 • Nowy produkt

Eyebag - Dives Med - 1x5ml

99,00 zł

DIVES MED -  EYEBAG 1x5ml

Eye Bag Draining Complex to specjalistyczny preparat mezoterapeutyczny do niwelowania obrzęków i torebek tłuszczowych powieki dolnej. Wysoka zawartość peptydów biomimetycznych aktywuje procesy lipolizy, pozwalające na widoczną redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej i worków pod oczami.

Wyciąg z karczocha, rozmarynu i kofeiny aktywnie pobudza mikrokrążenie przez co pozytywnie wpływa na retencję wody zapobiegając obrzękom, gromadzeniu się toksyn i zastojom limfatycznym. Zwieńczeniem efektów jest działanie niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego, który poprawia napięcie skóry, redukując jej nadmiar i wiotkość, spowodowaną spadkiem objętości.

Dzięki bogatemu składowi preparat działa wielokierunkowo, pozwalając odzyskać perfekcyjny wygląd oczu.

 • Nowy produkt

Eyelines - Dives Med - 1x5ml

99,00 zł

DIVES MED -  Eyelines 1x5ml

Eyelines to specjalistyczny preparat o wybitnym działaniu pojędrniającym i restrukturyzującym do mezoterapii wrażliwej skóry oczu. Dedykowany dla osób z licznymi zmarszczkami i wiotkością skóry powiek. Wysoka zawartość nieusieciowanego kwasu hialuronowego działa silnie wygładzająco, a dodatek peptydów biomimetycznych gwarantuje dodatkowo intensywne wzmocnienie tkanki łącznej oraz stymulację włókien kolagenowo-elastynowych. Działanie koktajlu zostało wzbogacone o składniki liftingujące jak DMAE czy argirelinę oraz liczne składniki silnie kondycjonujące skóry takie jak krzemionka organiczna, witamina C i E oraz łagodzący pantenol.

 • Nowy produkt

Bright Eyes - Dives Med - 1x5ml

99,00 zł

DIVES med. - BRIGHT EYES 1x5ml

Bright Eyes to unikalna formuła mezoterapeutyczna do walki z oznakami zmęczenia i zasinieniami skóry powiek. Efektywny sposób działania preparatu jest wynikiem synergicznej

kombinacji 4 peptydów biomimetycznych i substancji depigmentujących oraz ich oddziaływania na różnych poziomach komórkowych. Unikalne połączenie kwasu hialuronowego i peptydów

gwarantuje silne rozjaśnienie i nawilżenie skóry pod oczami oraz efekt świeżego spojrzenia.

Koktajl efektywnie eliminuje nagromadzony barwnik krwiopochodny i zmniejsza indukcję melaniny, chroniąc przed ciemnym zabarwieniem skóry. Dzięki zawartości rutyny, kofeiny i

hesperydyny preparat stymuluje mikrokrążenie i długotrwale zapobiega efektowi podkrążonych oczu. Bright Eyes poprawia elastyczność skóry i delikatnie wygładza zmarszczki, co wieńczy

efekty i zapewnia pełen sukces terapeutyczny.

 • Nowy produkt

Hydra Royal Dives Med 3x1ml

315,00 zł

HYDRA ROYAL 3x1ml

60mg/3ml HA

Booster hialuronowy do intensywnej

rewitalizacji i hydratacji skóry.

Hydra Royal to modułowy zabieg stworzony do wielopoziomowej rewitalizacji skóry. Dzięki kilkuetapowej sekwencji zabiegowej kondycjonuje i stymuluje wszystkie warstwy skóry, począwszy od naskórka, a kończąc na głębokich strukturach skórnych.

Innowacyjny stymulator i biorewitalizant na bazie wysokostężonego kwasu hialuronowego 60mg/3ml, do natychmiastowej poprawy nawilżenia, wygładzanie i napięcia skóry. Dedykowany do silnego wygładzania powierzchownych zmarszczek, zagęszczania struktury skóry oraz kondycjonowania skór wymagających silnej odnowy i rewitalizacji.

Zastosowanie aż 60mg kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej sprawia, że jest to jeden z najsilniejszych produktów odmładzających w swojej kategorii. Dodatkowo dzięki zastosowaniu zgłoszonej do patentu technologii Aqua-Oxygen Hybrid II w proces produkcji kwas hialuronowy napowietrza się i nawadnia, dzięki czemu zwiększa on swoją sprężystość i możliwości higroskopijne. Na końcowym etapie produkcji, specjalnie wyselekcjonowane cząsteczki kwasu zabezpieczane są domieszką czynnika sieciującego, dzięki czemu oprócz wyjątkowych właściwości rewitalizujących zyskują także długotrwały system uwalniania.

Zaawansowany system produkcji, unikatowa technologia, wyjątkowo wysokie stężenie kwasu, lekki stopnień sieciowania, a także możliwość podania produktu aż 6 technikami i protokołami zabiegowymi sprawiają, że Hydra Royal na nowo definiuje odmładzanie i rewitalizację skóry.

 • Nowy produkt

Platinum Ultra 4 - 1x6ml

165,00 zł

Platinium ULTRA 4

Innowacyjny stymulator tkankowy z kwasem bursztynowym (10mg/ml), kwasem hialuronowym (15mg/ml), kolagenem (5mg/ml) i polinukleotydami (5mg/ml)

Innowacyjny koktajl zabiegowy łączący największe odkrycia medycyny estetycznej w jednej formule. Unikatowe połączenie kwasu bursztynowego, niskoczęstoczkowego kwasu hialuronowego, polinukleotydów oraz kolagenu sprawia, że wykazuje on spektakularne działanie odmładzające i rekonstruujące tkanki, stając się tym samym najsilniejszym koktajlem zabiegowym w swojej dziedzinie. Zaawansowana formuła preparatu została skonstruowana do natychmiastowej poprawy jędrności, napięcia, redukcji zmarszczek i biologicznego odmłodzenia skóry.

 • Nowy produkt

SHA + DIVES 1x6ml

145,00 zł

DIVES med. - SHA+

to zaawansowany preparat o działaniu odmładzającym, przeznaczony do modelowania tkanek oraz rekonstrukcji kolagenu.

Rozjaśnienie

Kwas bursztynowy zawarty w preparacie zapobiega oksydacji tkanek, pobudza syntezę kolagenu, stymuluje odbudowę komórkową oraz silnie regeneruje. Dodatkowo rozjaśnia cerę i wyrównuje jej koloryt.

Poprawa nawilżenia

Kwas hialuronowy poprawia nawodnienie tkanek, przywraca ich objętość i stymuluje regenerację matrycy kolagenowej.

Działanie anti-aging

Dzięki kompleksowemu działaniu, formuła pomaga opóźnić atrofię tkanek, pozwala zminimalizować widoczne zmiany starzeniowe a także pozwala odzyskać utracony blask.

Odnowa komórkowa

Połączenie aż trzech składników aktywnych pobudza energię mitochondrialną ATP, usprawniając procesy fizjologicznej odbudowy struktur skórnych i regenerację matrycy kolagenowej skóry. 

 • Nowy produkt

Resource SOS Krem 50ml

59,00 zł

RESOURCE SOS KREM 

Łagodzący i Regenerujący krem Oryginalne Ekstrakty dr. Bacha

Opakowanie: 50 ml

 • Nowy produkt

Tamanu Arnica SOS Krem 50ml

69,00 zł

TAMANU ARNICA SOS KREM

Krem kojąco-naprawczy z wyciągiem z rośliny Tamanu, o działaniu leczniczym na miejscowe podrażnienia i uszkodzenia skóry całego ciała

Opakowanie: 50 ml

 • Nowy produkt
Guna MD-Muscle - Kolagen...

Guna MD-Muscle - Kolagen opakowanie 10x2ml

750,00 zł

MD-MUSCLE jest wyrobem medycznym poprawiającym zakres ruchu MIĘŚNI i STAWÓW.

MD-MUSCLE zalecany do stosowania przez wykwalifikowanych pracowników w celu:

 • Ułatwienia rozciągania i funkcjonowania mięśni
 • Ułatwienia utrzymania masy mięśniowej w przypadku wad postawy
 • Zwiększenia zakresu ruchu stawów
 • Złagodzenia miejscowych dolegliwości bólowych lub bólu związanego z ruchem i wadami postawy
 • Nowy produkt

Guna MD-Tissue - Kolagen opakowanie 10x2ml

750,00 zł

MD-TISSUE jest wyrobem medycznym pomagającym utrzymać MŁODY WYGLĄD, nawilżyć dojrzałą skórę i zredukować pojawiające się zmarszczki czy inne objawy jej starzenia się.

D-TISSUE jest wyrobem medycznym pomagającym utrzymać MŁODY WYGLĄD, nawilżyć dojrzałą skórę i zredukować pojawiające się zmarszczki czy inne objawy jej starzenia się.

MD-TISSUE zalecany do stosowania przez wykwalifikowanych pracowników w celu równoważenia wpływu procesów starzenia (w tym również fotostarzenia) na skórę poprzez:

Zmniejszanie zmarszczek na twarzy i szyi

Miejscowe zabiegi hamujące procesy starzenia

Ujędrnianie podskórnej i okołonaczyniowej warstwy tkanki łącznej na twarzy i szyi

Niwelowanie efektów zaburzeń homeostazy tkanki łącznej twarzy i szyi, wywołanych przez zanieczyszczenia z powietrza czy choroby metaboliczne

Preparat może być stosowany również u pacjentów wymagających suplementacji kolagenu oraz miejscowego leczenia, hamującego procesy starzenia.

MD-TISSUE może być wstrzykiwane bezpośrednio w określone obszary skóry, aby mechanicznie remodelować tkanki i wygładzać zmarszczki. Aby stworzyć formułę najwyższej klasy, GUNA LABORATORIES wzbogaciło swój preparat o składniki dodatkowe: kwas askorbinowy (witamina C), magnez, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), ryboflawinę (witamina B2), tiaminę (witamina B1). Są one często stosowane i mają ogromne znaczenie w medycynie estetycznej. Ponadto innowacyjna formuła iniekcji pozwala lekarzowi działać bezpośrednio na konkretne obszary skóry tym samym uzyskując większą skuteczność i oczekiwane rezultaty.

 • Nowy produkt

Stylage L classic (1x1ml) z lidokainą

229,00 zł

Stylage L Lidocaine to francuski preparat na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, przeciwutleniaczy (mannitol, sorbitol)oraz chlorowodorku lidokainy. (0,3%). Polecany jest do wypełnienia zmarszczek średnich i głębokich poprzez iniekcje w średnią lub głęboką warstwę skóry właściwej. Może również służyć do powiększania objętości i modelowania konturu ust. Preparat z upływem czasu ulega całkowitemu wchłonięciu, nie pozostawiając żadnych zgrubień.

 • Nowy produkt

Guna MD-Matrix - Kolagen opakowanie 10x2ml

750,00 zł

MD-MATRIX

MD-MATRIX jest wyrobem medycznym wspomagającym walkę z OTYŁOŚCIĄ, „SKÓRKĄ POMARAŃCZOWĄ” i CELLULITEM.

Dzięki specjalnie opracowanej formule działania, MD-MATRIX znajduje zastosowanie w medycynie estetycznej jako preparat ujędrniający podskórną i mikronaczyniową warstwę tkanki łącznej oraz wspomagający likwidację miejscowego nadmiaru cellulitu w tkance łącznej, szczególnie w okolicy korzeni nerwu udowego oraz po wewnętrznej stronie kolana.

Otyłość i cellulit są konsekwencjami wielu nakładających się czynników, takich jak niewłaściwa dieta, brak ruchu, napięcie i stres. Wszystkie te czynniki powodują słabe dotlenienie tkanek i kumulację zbędnych substancji. Kiedy system usuwania odpadów procesów metabolicznych zaczyna zawodzić, gromadzą się one w tkance łącznej, a to prowadzi do zatrzymywania się płynów w organizmie, efektem czego jest właśnie ,,skórka pomarańczowa” a następnie cellulit.

Komórki tłuszczowe (adipocyty) i nagromadzone płyny uciskają i zniekształcają tkankę łączną, niszczą włókna kolagenowe i blokują przepływ krwi i limfy. W cięższych przypadkach obrzękłe tkanki mogą uciskać receptory nerwowe (nocyceptory), wywołując ból.

Głównym składnikiem preparatu MD-MATRIX jest kolagen, który podtrzymuje, wspiera i przywraca naturalne włókna kolagenowe tkanki łącznej. MD-MATRIX może być wstrzykiwany bezpośrednio w konkretne obszary w celu mechanicznej przebudowy tkanki. Aby stworzyć jeszcze bardziej efektywną formułę, Guna Laboratories wzbogaciło swój preparat w dwie najistotniejsze substancje pomocnicze: kwas cytrynowy i nikotynamid. Te cząsteczki zazwyczaj nie są zawarte w innych podobnych formułach kolagenowych, chociaż mają bardzo duże znaczenie. Szczególnie kwas cytrynowy jest ważny dla reaktywowania metabolizmu komórkowego poprzez stymulację produkcji ATP. Nikotynamid należący do niezwykle istotnej grupy witamin B, bierze udział w licznych procesach metabolicznych. Jest też silnym antyoksydantem, który sprzyja dotlenianiu tkanek.

 • Nowy produkt

Nucleofill Eyes 1x2ml

299,00 zł

Nucleofill Eyes 

to specjalistyczny żel stworzony z myślą o delikatnej i wymagającej okolicy oczu. Formuła tego preparatu łączy w sobie zaawansowaną technologię i naturę, oferując wielowymiarowe działanie: intensywne nawilżenie, ochronę antyoksydacyjną oraz efekt liftingu. Produkt został opracowany, by odpowiedzieć na specyficzne potrzeby tej wrażliwej strefy, redukując oznaki zmęczenia, zmarszczki oraz poprawiając koloryt skóry.

Biostymulacja

Stymuluje naturalne procesy regeneracyjne skóry w okolicy oczu.

Działanie antyoksydacyjne i antyrodnikowe

Ochrona skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz czynników zewnętrznych.

Intensywne nawilżenie

Zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie delikatnej skóry wokół oczu.

Redukcja obrzęków

Pomaga minimalizować powstawanie obrzęków oraz cieni pod oczami.

Wzmocnienie naczyń krwionośnych

Poprawia mikrocyrkulację, co przyczynia się do redukcji cieni i worków pod oczami.

 • Nowy produkt

Nucleofill 20 (Medium) 1x1,5ml

259,00 zł

Nucleofill 20

to nowoczesny żel na bazie DNA sodu, przeznaczony specjalnie do pielęgnacji młodej skóry. Jego misją jest nie tylko intensyfikacja nawilżenia, ale również wsparcie skóry w zachowaniu jej elastyczności i sprężystości. Dzięki temu, produkt ten jest idealnym wyborem dla osób pragnących opóźnić pierwsze oznaki starzenia oraz zachować młodzieńczy wygląd skóry.

 

Kluczowym składnikiem Nucleofill 20 są polinukleotydy, które są odpowiedzialne za głębokie nawilżenie oraz regenerację skóry.

 

Nawilżenie i regeneracja

 

Dzięki zawartości DNA sodu, żel zapewnia głębokie nawilżenie oraz wspomaga procesy regeneracyjne skóry.

 

Poprawa elastyczności

 

Regularne stosowanie produktu pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu elastyczności i napięcia skóry.

 

Zapobieganie zmarszczkom

 

Nucleofill 20 wspiera skórę w walce z pierwszymi oznakami starzenia, pomagając zapobiegać powstawaniu zmarszczek.

Polinukleotydy zapewniają izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej, co sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna.

 • Nowy produkt

Nucleofill 25 (Strong) 1x1,5ml

259,00 zł

Nucleofill 25

reprezentuje nową generację produktów na bazie DNA sodu, zaprojektowanego z myślą o intensywnej pielęgnacji skóry dojrzałej. Celem tego zaawansowanego produktu jest nie tylko głębokie nawilżenie, ale również wsparcie w naturalnych procesach odnowy i ujędrnienia skóry, co czyni go idealnym wyborem dla osób szukających skutecznego rozwiązania przeciwdziałającego oznakom starzenia.

Żel Nucleofill 25 opiera swoje działanie na innowacyjnym wykorzystaniu polinukleotydów, które stymulują skórę na kilku poziomach.

- Pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny

- Dzięki aktywacji receptorów na fibroblastach, skóra zyskuje na zagęszczeniu i sprężystości, co przekłada się na widoczny efekt liftingu.

- Ochrona przed stresem oksydacyjnym

- Aktywne metabolity neutralizują wolne rodniki, chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

- Długotrwałe nawilżenie

Polinukleotydy zapewniają izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej, co sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna.

 • Nowy produkt

ALL-MED 150ml wegański krem do regeneracji skóry

149,00 zł

ALL-MED Wegański krem 200ml

All-Med to krem do regeneracji skóry po zabiegach kosmetycznych, kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Produkt ALLMED jest produktem wegańskim, nie testowanym na zwierzętach. Krem ALLMED przyspiesza gojenie skóry po zabiegach medycyny estetycznej, łagodzi skutki zabiegów oraz daje uczucie ulgi.

 • Nowy produkt