KREMY POZABIEGOWE

Kremy pozabiegowe to produkty łagodzące skutki po zabiegach medycyny estetycznej, kosmetologicznych, kosmetycznych. Kremy pozabiegowe są stosowane powszechnie gdyż pozwalają komfortowo przejść okres rekonwalescencji po zabiegach medycyny estetycznej, których skutkami ubocznymi mogą być zaczerwienienia, opuchlizna, świąd, oparzenia. Kremy pozabiegowe dzięki kombinacji skrupulatnie dobranych składników mogą być też pomocne w takich przypadkach jak trądzik, odparzenia niemowląt od pieluszek, odmrożenia, ugryzienia owadów, spierzchnięta i wysuszona skóra oraz wszelkie inne stany zapalne skóry. 

ALL-MED 150ml wegański krem do regeneracji skóry

149,00 zł

ALL-MED Wegański krem 200ml

All-Med to krem do regeneracji skóry po zabiegach kosmetycznych, kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Produkt ALLMED jest produktem wegańskim, nie testowanym na zwierzętach. Krem ALLMED przyspiesza gojenie skóry po zabiegach medycyny estetycznej, łagodzi skutki zabiegów oraz daje uczucie ulgi.

  • Nowy produkt

Tamanu Arnica SOS Krem 50ml

69,00 zł

TAMANU ARNICA SOS KREM

Krem kojąco-naprawczy z wyciągiem z rośliny Tamanu, o działaniu leczniczym na miejscowe podrażnienia i uszkodzenia skóry całego ciała

Opakowanie: 50 ml

  • Nowy produkt

Resource SOS Krem 50ml

59,00 zł

RESOURCE SOS KREM 

Łagodzący i Regenerujący krem Oryginalne Ekstrakty dr. Bacha

Opakowanie: 50 ml

  • Nowy produkt