PEELINGI

PEELINGI

 Peelingi chemiczne, peelingi medyczne to preparaty z odpowiednio dobranymi substancjami mającymi na celu bezinwazyjne złuszczenie naskórka, odmłodzenie skóry i jej rewitalizację oraz lifting. Zabiegi z użyciem peelingu medycznego są całkowicie bezpieczne, nie wymagają tez okresu rekonwalescencji i mogą być wykonywane o każdej porze roku. Występują peelingi chemiczne mniej i bardziej intensywne, a ich odpowiedni dobór należy do zadań osoby prowadzącej zabiegi. Niektóre peelingi chemiczne jak PRX-T33 znajdują zastosowanie w skutecznej walce z trądzikiem. Efekty stosowania peelingów chemicznych są długotrwałe i satysfakcjonujące.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo peelingi medyczne znane i popularne jak PRX-T33 czy BioRePellCl3.

PRX T33 Peeling chemiczny 1x4ml

155,00 zł

PRX-T33 - nowoczesny peeling chemiczny z połączenia 33% kwasu trójchlorooctowwgo (TCA), 5% kwasu kojowego i nadtlenku wodoru H2O2. Innowacyjna formuła PRX-T33 powstała we Włoszech, stworzona przez dr Rossanę Castellana i objęta patentem po 10 latach badań klinicznych. Produkt z certyfikagtem CE.

PRX-T33 jest badany pod kątem leku na trądzik od roku 2007 i został w tym celu przetestowany już na grupie 100 tys. osób.  

PRX-T33 PRZECHOWUJE SIĘ W TEMPERATURZE 2-8 st.C. (LODÓWKA)