BioRePeel Cl3 FND 1x6ml

139,00 zł
Brutto

BioRePeel Cl3 FND 6ml

BioRePeel to opatentowany peeling medyczny o działaniu biostymulującym, rewitalizującym, nawilżającym i antyoksydacyjnym do silnej biostymulacji skóry. Dzięki działaniu złuszczającemu i keratolitycznemu, przyspiesza regenerację komórek poprzez usuwanie zewnętrznych komórek warstwy rogowej z selektywnym działaniem na wiązanie połączeń korneocytów.  BioRePeel to zabieg całoroczny, mało inwazyjny, bezbolesny, bez efektu silnego złuszczania, bez okresu rekonwalescencji i dla osób w każdym wieku. Jedynie przy wrażliwych skórach może być odczuwalne lekkie pieczenie. Polecany jest osobom młodym z tendencją do powstawania zmian trądzikowych oraz trądzikiem aktywnym, zaskórnikami, bliznami a także z drobnymi zmarszczkami. Peeling ten nie wyłącza z codziennych aktywności oraz nie powoduje mocnego złuszczania skóry.

Ilość

Wskazania: 

- Utrata napięcia skóry twarzy i ciał,

- Utrata świetlistości skóry ("skóra palacza”),

- Skóra z cechami fotostarzenia,

- Trądzik aktywny, zaskórnikowy,

- Rozszerzone pory, Skóra łojotokowa.

Skład: 

Faza hydrofilowa (żółta):  kwas trójchlorooctowy 35%,  kwas laktobionowy, kwas salicylowy, kwas winowy, kwas cytrynowy, witaminy: C i B2, glicyna, prolina, hydroksyprolina, arginina, kwas gamma-aminomasłowy.

Faza lipofilowa (niebieska):  Skwalan, Mirystynian izopropylu.

ZALECANE ILOŚCI BIOREPEEL CL 3: 

Twarz: 1,5-2ml,

Szyja: 1- 1,5ml,

Dekolt: 2-2,5ml,

Dłonie: 2-3ml.

Produkt może być stosowany wyłącznie przez profesjonalistów. Decydując się na zakup oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

Szczegóły produktu

10 Przedmioty