Lipo Lax + opakowanie 10x10ml

679,00 zł
Brutto

LipoLax+  to nowoczesny preparat do lipolizy iniekcyjnej usuwający niechcianą tkankę tłuszczową z miejsc, których nie obejmą ćwiczenia czy dieta. Lipoliza iniekcyjna jest alternatywą dla chirurgicznej liposukcji.

W jaki sposób działa LipoLax+ usuwając tkankę tłuszczową? Poprzez iniekcje w miejscach docelowych wprowadza się preparat, który powoduje zniszczenie komórek tłuszczowych dzięki złożonej sekwencji reakcji enzymatycznych. Następuje apoptoza adipocytów, czyli śmierć komórek tłuszczowych, które trafiają do krwi gdzie są transportowe do wątroby i usuwane wraz z produktami przemiany materii z organizmu. Cały proces jest naturalny i bezpieczny dzięki zastosowaniu w preparacie LipoLax+ innowacyjnych technologii, a rewelacyjne efekty można uzyskać już po 3 zabiegach. Warto pamiętać by przy terapii z użyciem LipoLax+ dbać o sylwetkę na innych płaszczyznach jak dieta i ćwiczenia dla wzmocnienia efektów.

Ilość

Zalety stosowania LipoLax+ :

- minimalna ilość zabiegów koniecznych do uzyskania zadowalających efektów,

- krótki czas zabiegu około 20min,

- brak przygotowań do zabiegu,

- brak czasu rekonwalescencji po zabiegu,

- brak konieczności stosowania znieczulenia,

- bezpieczeństwo terapii LipoLax+,

- połączenie działania lipolitycznego LipoLax+ z silnym kondycjonowaniem skóry, zapobiegające jej zwiotczeniom w miejscu zmniejszających się obwodów tkanek,

- terapia dedykowana również dla osób szczupłych, które nie mogą pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej za pomocą diety czy ćwiczeń fizycznych.

 

Miejsca stosowania LipoLax+ :

- podbródek,

- ramiona, plecy, ręce,

- brzuch, biodra,

- pośladki,

- wewnętrzna strona ud.

 

Przeciwwskazania do zabiegu LipoLax+ :

- cukrzyca,

- epilepsja,

- ciąża i karmienie piersią,

- choroby nowotworowe,

- choroby nerek i wątroby,

- choroby układu krążenia,

- choroby immunologiczne,

- choroby tarczycy,

- choroby związane z nadmiernym krwawieniem,

- alergia i nietolerancja na jakikolwiek składnik preparatu Lipolax+.

 

Skład LipoLax+ :

- fosfatydylocholina (PCC) - 1000mg,

- dezoksycholam - 5mg,

- oczyszczone PCC - 98%,

- L-karnityna - 200mg.

 

Zwykle przy niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczają 3 zabiegi do osiągnięcia spektakularnych efektów. Jednak w miejscach gdzie skóra i tkanka tłuszczowa są bardziej obfite zabiegów powinno być więcej, warto też zabiegi LipoLax+ w takim wypadku powtórzyć, by rezultaty były bardziej widoczne i utrwalone na dłużej.

 

Przed rozpoczęciem zabiegu należy przeprowadzić wstępną konsultację by wykluczyć przeciwwskazania. Należy oszacować wielkość miejsca podania i jaką ilość preparatu podać dla uzyskania zadowalających efektów przy zachowaniu bezpieczeństwa i zasad septyki, aby uniknąć ryzyka zakażeń i infekcji. LipoLax+ plus podaje się dokładnie w miejscu gdzie pożądana jest utrata tkanki tłuszczowej. Po ukończeniu zabiegu należy przez około 30 minut obserwować pacjenta oraz spożywać duże ilości wody w celu drenażu tkanek i szybszego usunięcia tłuszczu w organizmu.

 

Nogi / biodra / pośladki / brzuch / talia - 10-20ml na głębokość 6-13mm

Okolice podbródka - 5-10ml na głębokość 3-4mm

 

Produkt do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów.

Decydując się na zakup oświadczasz, iż jesteś osobą przeszkoloną z zakresu medycyny estetycznej lub kosmetologii. 

Szczegóły produktu

7 Przedmioty