• Nowy produkt

PBSerum DRAIN+ HIALURONIDAZA PB3000 5ml

109,00 zł
Brutto

PBSerum Drain+ Hialuronidaza PB3000 5ml

Preparat, który w procesie hydrolizy eliminuje skutki niewłaściwego podania lub reakcji uczuleniowych po podaniu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. 

Proces całkowitego rozpadu i usunięcia kwasu hialuronowego z organizmu trwa do 3 tygodni, natomiast pierwsze efekty zauważalne są już po kilku minutach. 

Wskazania: 

- Cellulit,

- Lipoliza,

- Przyspieszenie rozkładu kwasu hialuronowego.

Ilość

Działanie: 

- W wyniku podania hialuronidazy nadmiar kwasu zostaje hydrolizowany, skóra w miejscu podania staje się gładka, a obrzęki ulegają znacznej redukcji.

- Hialuronidaza stosowana jest również w mezoterapii do rozbijania pasemek tkanki łącznej, które powodują efekt dołków celullitowych.

- Zwiększa przepuszczalność tkanki i wspomaga rozchodzenie, czy rozprzestrzenianie się innych wstrzykniętych leków.

- Hialuronidazę można użyć jako wsparcie dla czynników rehydratacyjnych.

- Hialuronidaza dzięki prowokowaniu roztapiania tkanki łącznej, pozwala aby tłuszcz rozłożony przez czynniki rozpuszczające tłuszcz (PDC) został wydalony z komórki tłuszczowej do krwiobiegu oraz układu limfatycznego.

Skład: 

Hialuronidaza - składnik rozpuszczający kwas hialuronowy pochodzenia naturalnego, jak i stosowanego w wypełniaczach; metabolizowana i wydalana z organizmu po tygodniu od zastosowania. 

Stosowanie: 

- PB SERUM należy rozpuścić w 5 ml soli fizjologicznej, a następnie za pomocą cienkiej igły precyzyjnie wprowadzić do grudki lub obrzękniętego miejsca.

- Dokładnie wymasować miejsce podania produktu w celu rozprowadzenia środka.

- Enzym można zastosować bezpośrednio po podaniu kwasu hialuronowego lub w innym czasie, nawet po upływie kilku miesięcy od zabiegu z wypełniaczem.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C ).

Szczegóły produktu

8 Przedmioty